Welcome

Spieth вагався, несподіваний тріумф на Майстрах Гольфу святкував Willett

“На суді травма була дійсно гарною”, – каже Котиза, який узяв на себе Данію після розриву з Петрою Квітом і двомісячними канікулами. Тепер я бачу на відстані, як розвивається її стан. Але я хочу повернутися в Монако якомога швидше. Перед тим, як Каро знову запуститься, ми спробуємо скористатися максимально можливим часом.

Як? З Kvit, наприклад, в тренажерному залі або в саду орендованого будинку Уїмблдона, постріли були затінені. Котиза знайшла чергове натхнення з Томасом Мюстером. Колишній австрійський чемпіон не міг навіть стояти після операції на коліні, тому привіз спеціально пристосований стілець до двору і забив у кулі, сидячи. .Він не дав отруям Лапаля.

За словами Петра Возняцького, він є правильним експертом для своєї дочки. Він виступив після того, як Квітова і Котиза попрощалися в січні. “Ми просто чекали його”, – сказав він датському щоденному “Екстрапладету”. – Ми його добре знали. Кароліна поважає його, так що все нормально ». \ T Деякі експерименти незабаром провалилися. “Але Давид не є спробою”, – каже Возняцкі. “Я завжди говорив, що збираюся піти у відставку, коли отримаю потрібну людину”.Він обіцяв Котизу, що він буде босом. “Ми поклали руку на це”, – цитує Екстрабрадет. – Девід – досвідчений хлопець, він підходить і Кароліні, і його персонажам. Я повернуся назад, що може бути для неї імпульсом. “Бродяга я втомився. Я заслужив свій вільний час, – сказав він з посмішкою. З Котизою вона хотіла б перезавантажити кар’єру. “Я вважаю, що вона буде працювати разом”, – сказала її нова боса. “І я думаю, що Каро бачить його так.”